Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

31.05.2024

31 травня 2024 р. у режимі онлайн відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням першого проректора з НПР Максима Хаустова.

На порядку денному були розглянуті актуальні питання.

Так, про готовність до роботи Комісії з розподілу для підготовки в інтернатурі випускників 2024 року доповів проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Марковський.

Інформацію про деякі результати соціологічних опитувань здобувачів освіти та важливі аспекти зовнішнього оцінювання якості освіти представила начальниця відділу ліцензування, акредитації та рейтингування Інна Чухно.

Стосовно перебігу проведення об’єктивного структурованого кваліфікаційного іспиту за спеціальностями «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фізична терапія» випускників університету 2024 року звітували декани факультетів.

У ході засідання також були обговорені поточні питання.