Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

30.04.2024

30 квітня 2024 року у режимі онлайн відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

На порядку денному були розглянуті актуальні питання. Про стан підготовки до атестації випускників 2024 року розповіла проректорка з науково-педагогічної роботи Ірина Лещина. Декани факультетів доповіли про результати підготовки до складання ЄДКІ, Етап 1, Інтегрований тестовий іспит Крок 1 та Етап 2, Інтегрований тестовий іспит Крок 2. Результати проведення «Дня відкритих дверей» представила відповідальна секретарка Приймальної комісії Вікторія Головачова. Про хід виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та виявлення корупції на 2024-2025 роки доповіла заступниця начальника юридичного відділу, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Аліна Столбова.

У ході засідання також були обговорені поточні питання.