Відбулося вручення дипломів випускникам ХНМУ

28.06.2024

Урочистості для цьогорічних випускників медичного вишу пройшли на багаточисленних локаціях ХНМУ з огляду на дотримання всіх безпекових умов.

Випускники медичних та стоматологічного факультетів зібралися в аудиторіях університету для отримання дипломів, які їм в урочистій атмосфері вручили голова Вченої ради Володимир Лісовий, перший проректор Максим Хаустов, проректор з наукової роботи Валерій М’ясоєдов, проректори з науково-педагогічної роботи Володимир Марковський та Іван Летік.

На адресу молодих фахівців від керівництва вишу лунали напутні слова з побажанням ніколи не втрачати терпіння і амбіцій, зберігати енергію і кожен день примножувати її, вірити в себе і свої сили. А двері медичного вишу завжди відкриті для випускників, тому чекаємо на нові зустрічі в стінах альма-матер!