Відбулася зустріч з Любов Махотою

11 вересня 2024 р. до ХНМУ завітала поважна гостя – генеральна директорка ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», головна державна санітарна лікарка Харківської області Любов Махота.

Під час спілкування з деканом IV медичного факультету ХНМУ Миколою Литвиненко розглянули питання працевлаштування випускників вишу та організації навчання здобувачів вищої освіти за спеціальностями 224 «Технології медичної діагностики та лікування» спеціалізація 224.01 «Лабораторна діагностика» та 229 «Громадське здоров’я» другого (магістерського) рівня, а також працевлаштування майбутніх лікарів-епідеміологів.

Дякуємо пані Любові за надані слушні пропозиції та постійну співпрацю з університетом!