Відбулася зустріч з лікарями-інтернами

ННІ ПО
25.09.2024

З 1 вересня 2024 р. у Харківському національному медичному університеті розпочалося навчання на освітній частині інтернатури. Заняття проводяться у дистанційному та змішаному режимі на кафедрах університету відповідно до обраних спеціальностей.

Так, 24 вересня відбулася зустріч лікарів-інтернів 1-го року навчання з директором ННІПО ХНМУ професором Валерієм В’юном, керівниками лікарів-інтернів на кафедрах, де проходить навчання на освітній частині інтернатури, начальником військово-мобілізаційного відділу Костянтином Лисенком та начальником відділу охорони праці Сергієм Бусловським.

Під час зустрічі були висвітлені питання організації підготовки в інтернатурі, правил внутрішнього розпорядку та норм положення про організацію освітнього процесу у медичному виші, а також права та обов’язки лікарів-інтернів. Учасники заходу відповіли на запитання, які цікавили лікарів-інтернів.

Зустріч пройшла в дружній та доброзичливій атмосфері.