Відбулася лекція Мохаммада Хамі

16.11.2021

15 листопада відбулася лекція професора громадського здоров’я порожнини рота, керівника науково-дослідного центру з профілактики карієсу Тегеранського університету медичних наук (Ісламська Республіка Іран), Мохаммада Хамі на тему «Куріння та здоров’я порожнини рота: роль стоматологів у заходах по відмові від куріння».

Тема лекції є актуальною та викликала зацікавлення у слухачів. Лекцію мали змогу прослухати близько 60 здобувачів освіти ХНМУ стоматологічної спеціалізації, лікарі-інтерни та досвідчені лікарі. Захід було реалізовано за підтримки та при організації стоматологічного факультету в особі декану факультету Віктора Ніконова.

Харківський національний медичний університет висловлює свою повагу та вдячність колезі з Ірану, завдяки якому захід став можливим. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених долучатися до наших міжнародних активностей і надалі!