Відбулася лекція Ханса-Маркуса Керта

16.11.2021

За підтримки та організації кафедри неврології на чолі з Оленою Товажнянською 12 листопада в Харківському національному медичному університеті головний лікар Клініки неврології Геліос ім. доктора Хорста Шмідта (м. Вісбаден, Німеччина) д-р Ханс-Маркус Керт розпочав серію лекцій про інсульт.

Доктор Керт прочитав першу лекцію з курсу новітнього підходу до лікування, діагностики, реабілітації при інсультах, до якої долучилось більш ніж 100 слухачів, серед яких не тільки здобувачі освіти, але й лікарі, спеціалісти реабілітаційних команд, фахівці у галузі неврології. Також до заходу приєдналися спеціалісти з Дніпропетровської багатопрофільної лікарні № 4, Київської обласної клінічної лікарні, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя, Національного університету «Чернігівська політехніка», кафедра фізичної реабілітації, неврологічного відділення з фізичною реабілітацією, клінічної міської лікарні № 4 м. Чернігів.