У ХНМУ відбувся Ярмарок вакансій

ННІ ПО
25.03.2024

21 березня 2024 р. у Харківському національному медичному університеті у форматі онлайн відбувся інформаційно-профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій» для цьогорічних випускників вишу. Учасниками Ярмарку стали понад 320 осіб.

До участі у заході долучилися начальниця відділу управління персоналом та роботи з медичними кадрами Департаменту охорони здоров’я ХОВА Лариса Гриненко, генеральна директорка ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Любов Махота, керівництво, декани факультетів та представники студентського самоврядування ХНМУ.

З промовами щодо питань працевлаштування, ситуації на ринку праці, можливостей професійного розвиту підчас навчання в інтернатурі та після її закінчення, а також обговорення проєкту наказу МОЗ України щодо внесення змін до Положення про інтернатуру виступили Лариса Гриненко, Любов Махота, проректорка Ірина Лещина, директор ННІ ПО Валерій В’юн.

В обговоренні доповідей та дискусіях з випускниками взяли активну участь представники лікувальних закладів Харківської області. Так, заступник директора ДП «Клінічний санаторій «Роща», виконавчий директор громадської організації «Східноукраїнська асоціація фізичної та реабілітаційної медицини» Станіслав Пазій розповів про одну із затребуваних спеціальностей в Україні на сьогоднішній день – фізичну та реабілітаційну медицину та про потребу спеціалістів даного напрямку в лікувальних закладах.

Крім того, для здобувачів освіти була проведена сесія питань та відповідей, які обговорювались на заході. Зважаючи на велику кількість запитань від студентів, була надана можливість їх розміщення в гугл-формі для їх опрацювання з наступним наданням відповідей та можливістю отримання індивідуальних консультацій.

Довідка

До участі у зустрічі долучилися керівники лікувальних закладів та лікувальні заклади м. Харків та Харківської області:

• директор КНП «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області Олексій Євсєєв;
  • заступник директора ДП «Клінічний санаторій «Роща», виконавчий директор громадської організації «Східноукраїнська асоціація фізичної та реабілітаційної медицини» Станіслав Пазій;
  • директор КНП «Чугуївська центральна лікарня ім. М.І. Кононенка» В’ячеслав Грушка;
  • директор КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» Георгій Муратов;
  • директор КНП «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Юрій Шевченко;
  • інспекторка з кадрів КНП «ЦПМСД №4 Харківського району» Марина Шаєва;
  • інспекторка з кадрів «Валківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Валківської міської ради Харківської області Яна Медведева;
  • ст. інспекторка з кадрів «КНП «Барвінківська ЦМЛ» Світлана Гармаш;
  • КНП ХОР «Обласний клінічний перинатальний центр»;
  • КНП ХОР «Центр екстреної невідкладної допомоги та медицини катастроф»;
  • КНП ХОР «Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня»;
  • КНП ХОР «Обласна клінічна психіатрична лікарня № 3»;
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради;
  • КНП «Зміївська центральна районна лікарня» Зміївської міської ради Харківської області;
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради Харківської області;
  • КНП КСР «Кегичівська центральна районна лікарня»;
  • КП «Близнюківська центральна районна лікарня»;
  • КНП «Вовчанська ЦРЛ»;
  • Золочівська лікарня, КНП Золочівської селищної ради;
  • КНП «ЦПМСД №4 Харківського району»;
  • КНП «ЦПМСД №2 Харківського району»;
  • КНП «ЦПМСД Золочівської селищної ради»;
  • КНП «ЦПМСД Печенізької селищної ради»;
  • КНП «ЦПМСД» Малоданилівської селищної ради;
  • КНП «ЦПМСД» Нововодолазької селищної ради;
  • КНП Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»;
  • КНП «Красноградська центральна районна лікарня»;
  • КНП Богодухівська ЦРЛ Богодухівської міської ради;
  • КНП «Сахновщинська центральна лікарня» Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області;
  • КНП «ЦПМСД «Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області»;
  • КНП «Валківська центральна районна лікарня».