У ХНМУ відбувся День офтальмолога

12 листопада в медичному виші було проведено День піклування про зір.

Кафедра офтальмології спільно з командою Сектору громадського виховання та волонтерства Студентської ради в рамках Дня офтальмолога провели заходи щодо роз’яснення важливості профілактики очних хвороб і регулярної перевірки зору.

Учасниками заходу стали співробітники медичного університету, яким провели діагностичні заходи за допомогою таблиці для перевірки зору, набору оптичних стекол тощо.

Приємним бонусом стала можливість пройти тест щодо виявлення випадіння полів зору, тест для встановлення дальтонізму та перевірка бінокулярного зору.

Крім того, майбутні лікарі ознайомили учасників заходу з основними причинами порушення зору в глобальних масштабах, а саме: аномаліями рефракції, глаукомою та діабетичною ретинопатією.