У ХНМУ тривають випускні іспити

27.05.2024

27 травня 2024 р. складання ОСКІ розпочали випускники Навчально-наукового інституту з підготовки іноземних громадян V, VI та VII факультетів. Цьогорічну атестацію складають понад 450 студентів.

Іспити здобувачі освіти складають у гібридному форматі за напрямками: терапія, хірургія, педіатрія, акушерство та гінекологія, медицина надзвичайних станів. За проведенням іспитів уважно спостерігають члени екзаменаційної комісії на чолі з головою професором Володимиром Бабаджаном і за участю деканес Світлани Краснікової, Оксани Васильєвої та декана Вадима Сінайка.

Напередодні студенти-іноземці випускних курсів успішно склали іспит Крок 2 за кордоном в сертифікованих центрах. Упевнені, що і фінальна атестація в медичному виші пройде на високому рівні, адже якості навчання й відпрацюванню практичних навичок в університеті надається першочергове значення.