У ХНМУ пройшов День боротьби зі СНІДом

01.12.2021

1 грудня Студентська рада Харківського національного медичного університету разом з деканатом VII факультету з підготовки іноземних громадян за підтримки Харківського міського центру здоров’я, а також Обласного клінічного центру профілактики та боротьби зі СНІДом відзначили Всесвітній день боротьби із синдромом набутого імунодефіциту.

Усім учасникам заходу було запропоновано пройти безкоштовний анонімний тест для виявлення ВІЛ-інфекції. Фахівці протестували більше 100 осіб. Усі бажаючі отримали інформаційну довідку, сучасну та актуальну інформацію від спікерів, а також засоби контрацепції.

Організатори заходу намагалися привернути увагу всіх небайдужих до актуальної події, тому вони підготували яскраві постери та короткі розповіді про відомих особистостей, які хворіли або хворіють на СНІД.

Науково-діагностичний івент було проведено з урахуванням усіх протиепідемічних заходів.