Триденний тренінг у рамках Українсько-Швейцарського проєкту

ННІ ЯО
26.01.2022

З 25 січня делегація університету бере участь у триденному тренінгу у рамках Українсько-Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти». Захід має назву «Стратегія розвитку університету та проєктний менеджмент».

Від нашого університету в заході беруть участь представники ННІ якості освіти, кафедр внутрішньої медицини, латинської мови, деканів ІІ та ІV факультетів під керівництвом проректорки Ірини Лещиної.

У перший день команди учасників брали участь у тренінгу «Конкуренція в сучасному світі та причини стратегувати». Розглядалися основні стратегічні поняття, такі як візія, місія, цілі, визначення та аналіз цільових аудиторій, визначення та аналіз проблеми клієнтів тощо.

Спікерами першого дня стали Ірина Лещина, Ігор Завгородній, Інна Чухно, Вікторія Ткаченко. Тренінг наразі триває, чекаємо на нові проєкти та досягнення нашої команди!