Тренінг УШП для підготовки майбутніх лікарів

28.01.2022

27–28 січня в рамках участі нашого ЗВО в Україно-Швейцарському проєкті «Розвиток медичної освіти» команда ХНМУ взяла участь у тренінгах з приводу алгоритмів створення клінічних сценаріїв за різними медичними спеціальностями для підготовки майбутніх лікарів, що відбулися у Києві.

Наш виш представляла команда у складі завідувачки кафедри МНС, анестезіології та інтенсивної терапії Юлії Волкової, доцента кафедри ЕНМД, ортопедії та травматологи Миколи Бітчука, доцентки кафедри внутрішньої медицини 1 Олени Гопцій, доцентки кафедри педіатрії № 1 та неонатології Тетяни Тесленко, асистентки кафедри акушерства та гінекології № 2 Олександри Тіщенко, асистента кафедри хірургії № 2 Вадима Лєсного

У рамках тренінгів відбувся обмін досвідом напрацювання в питаннях симуляції в медичній освіти з представниками інших ЗВО, проведена демонстрація власних розробок та отримані цінні рекомендації з формування та створення чек-листів для оцінки якості виконання клінічних та практичних станцій.