Студенти ХНМУ проходять практику у Кембриджі

З 17 липня по 1 вересня 2023 року 21 студент медичних факультетів будуть проходити практичне навчання на клінічних базах Школи клінічної медицини при ректорі, магістрах та вчених Кембриджського університету.

Завдяки ініціативі Консультаційної групи Кормак в рамках проєкту Twinning (Єднання) другий рік поспіль наших студентів гостинно приймає університет-побратим Школа клінічної медицини Кембриджського університету. Усі витрати на проживання, харчування, страхування, візові, транспортні та супутні витрати покриває університет Кембриджу.

Академічна мобільність студентів триватиме 7 тижнів, з яких перший ‒ ознайомчий, інші 6 будуть присвячені практичному навчанню та набуттю навичок у різних напрямах, зокрема, хірургії, педіатрії, гастроентерології, радіології, офтальмології тощо.

Окрім практичного навчання, на студентів чекають екскурсії та розважальні заходи. Дякуємо партнерам за таку вкрай важливу для нас підтримку!