Співробітники ХНМУ отримали відзнаки МОЗ

10.06.2024

10 червня 2024 р. в Харківському національному медичному університеті відбулося нагородження працівників вишу з нагоди 38-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи Максим Хаустов вручив відзнаки Міністерства охорони здоров’я України учасникам ліквідації аварії – Почесну грамоту проректору з адміністративно-господарської роботи Борису Залевському та Подяки професорам кафедри МНС та медицини катастроф Володимиру Загуровському і Сергію Курсову.

«На долю нашого народу випало немало випробувань, які перевіряють нашу мужність, волю та відвагу. Одним з таких важких випробувань, наслідки якого ми відчуваємо і сьогодні, є Чорнобильська аварія. Багато людей зробили свій внесок у ліквідацію наслідків цієї трагедії, тим самим виконавши свій обов’язок і захистивши не тільки своїх співвітчизників, а й увесь світ у цілому», – зазначив Максим Хаустов.