Шановна університетська спільнота!

23.05.2024

Інститутом вищої освіти НАПН було організовано опитування за анкетою «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України», яке проводилося з 28 квітня по 15 травня 2023 р. в рамках наукового дослідження на тему «Політика та механізми реалізації соціальної відповідальності ЗВО України в умовах війни та під час повоєнного відновлення країни».

У проведенні цього опитування взяли участь 2250 респондентів, серед яких керівники ЗВО, керівники структурних підрозділів, науково-педагогічні та наукові працівники, студенти, аспіранти та докторанти різних за профілем, масштабами, формами власності ЗВО України.

Ознайомитися для використання в роботі узагальнених результатів соціологічного опитування, представлених в аналітичній доповіді «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України: результати соціологічного опитування» можна за посиланням.

Усі публікації ІВО НАПН України