Санітарно-просвітницька та профорієнтаційна робота

20.08.2024

Проведення санітарно-просвітницької та профорієнтаційної роботи серед населення є одним із найважливіших напрямків роботи лікарів – співробітників ХНМУ.

Так, доцентка кафедри акушерства та гінекології №2 Ірина Старкова провела цикл лекцій про шляхи збереження і підтримки жіночого здоров’я та значущу роль у цій справі, яку відіграють вихованці ХНМУ.

ЇЇ робота була презентована у вигляді п’яти публікацій у Дніпропетровському тижневику Присамарського краю «Степова зоря». Теми, які розкрила пані Ірина у своїх публікаціях, турбують кожну жінку і, сподіваємось, нададуть кваліфіковані відповіді на деякі особисті питання, що виникають протягом життя.

Крім того, наведена в лекціях інформація про досягнення фахівців харківської школи акушерів-гінекологів мала своєю метою популяризувати серед аудиторії вказаного регіону якість підготовки випускників ХНМУ.