Привітання ветеранів від волонтерів

13.05.2024

7 травня, напередодні Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти-волонтери, а також команда Міської школи волонтерів «AVA» разом із Харківським міським Головою, Ігорем Тереховим, вшанували памʼять загиблих воїнів та привітали ветеранів. Серед волонтерів була і студентка ІІ медичного факультету, представниця Студентського самоврядування ХНМУ Катерина Рева.

«Навіть в страшному сні ніхто з ветеранів не міг подумати, що їм ще раз доведеться переживати таке страхіття… Тому сьогодні ми влаштували святковий концерт, з піснями та танцями часів їх юності, пригостили запашним кулішем, тим самим огорнувши атмосферою добра та спокою», – каже Катерина.

Ми впевнені, що саме з такою молоддю наше майбутнє скоро обов’язково буде під мирним небом! Слава Україні!