Подяка за волонтерську діяльність

На ім’я ректора університету Валерія Капустника надійшла подяка від благодійної організації «Харківський єврейський благодійний фонд Хесед-Шааре Тіква» за підготовку та проведення циклу відео-лекцій, присвячених коронавірусній хворобі та вакцинації для пенсіонерів та людей з особливими потребами в рамках програми «Щеплення у осіб старшого віку» у 2024 році.

Голова правління фонду Борис Мурашковський відзначив високий професіоналізм, толерантність та вміння встановлювати контакт з людьми похилого віку, які проявив представник ХНМУ – асистент кафедри внутрішніх та професійних хвороб Дмитро Молотягін. Професійні якості пана Дмитра стали запорукою успішної реалізації освітнього проєкту. Також окрім вдячності за якісну підготовку фахівців, голова фонду висловив надію на подальшу плідну співпрацю.