Підсумки спартакіади «Здоров’я»

03.02.2022

Завершився зимовий блок спартакіади «Здоров’я» серед співробітників ХНМУ. До участі у змаганнях долучилася рекордна кількість працівників університету – понад 400 осіб, що свідчить про їх свідомий вибір здорового та активного способу життя.

Спортивний захід проходив за підтримки Первинної профспілкової організації співробітників Харківського національного медичного університету, який створив для учасників атмосферу затишку та можливість відпочити та підкріпити свої сили після змагань.

Після підбиття підсумків місця по факультетах і підрозділах розподілились наступним чином:
І місце – 6-й медичний факультет (130 очок);
ІІ місце – 1-й медичний факультет (89 очок);
ІІІ місце – 4 медичний факультет (83 очка);
IV місце – ННІ ЯО (65 очок);
V місце – 7 медичний факультет (48 очок);
VI місце – 2 медичний факультет (32 очка);
VII місце – 3 медичний факультет (28 очко);
VIII місце – Наукова бібліотека (23 очка);
IX місце – 5 медичний факультет (19,5 очок);
X місце – стоматологічний факультет (9 очок).

Вітаємо всіх учасників і переможців спартакіади та бажаємо їм подальших спортивних та професійних перемог!

Дякуємо викладачам кафедри фізичного виховання і здоров’я, які провели змагання з різних видів спорту на високому професійному рівні, намагаючись знайти особистий підхід до кожного спортсмена!