Онлайн-зустріч між ХНМУ та університетом Трент

13 серпня 2024 р. відбулася перша робоча онлайн-зустріч між представниками Харківського національного медичного університету та Ноттінгемського університету Трент (НУТ), Великобританія.

Цей міжнародний контакт став результатом Другої міжнародної конференції Twinning UK-Ukraine–2024 «Роль університетів у повоєнному відновленні України». Під час заходу обидві сторони виявили зацікавленість у пошуку та ідентифікації можливостей для співпраці.

Nottingham Trent University – один із найбільших державних дослідницьких університетів Великобританії. Тут навчаються близько 30 000 студентів із понад 100 країн світу. Найпопулярніші спеціальності: мистецтво та дизайн, будівництво, комунікації, бізнес, бухгалтерія та фінанси, культура та засоби масової інформації, кіновиробництво та фотографія, англійська мова та література, медицина, психологія, кримінологія та право.

Під час зустрічі представники обох сторін презентували університети та поділилися сьогоденною роботою. Також були обговорені перспективи подальшої співпраці між НУТ та ХНМУ за спеціальностями «Сестринська справа» та «Соціальна робота». Було визначено наступні сфери потенційної співпраці:

• Кафедра психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи ХНМУ та кафедра соціальної роботи в громаді НУТ:
    • Онлайн-захід з обміну знаннями
    • Спільне міжнародне онлайн-навчання
    • Стажування та/або майбутні можливості обміну
  • Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини, медсестринства та біоетики ХНМУ та Інститут здоров’я та суміжних професій НУТ:
    • Онлайн-захід з обміну знаннями
    • Спільне міжнародне онлайн-навчання
    • Літня модель навчання для медсестер, подібна до тієї, що була розроблена спільно з Кембриджським університетом для медиків
    • Стажування та/або можливості обміну в майбутньому

Наприкінці офіційної зустрічі сторони запевнили в зацікавленості в подальшій співпраці та розвитку партнерства та підкреслили, що одним з перших кроків для реалізації співпраці є підписання меморандуму про взаєморозуміння.