Онлайн-консультація дітей з м’язовою дистрофією Дюшена

22.02.2022

18 лютого на базі КНП ХОР «Регіональний Клінічний Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям “Гіппократ”» відбулася онлайн-консультація дітей з м’язовою дистрофією Дюшена із Вінниці, Сум, Одеси.

У консультації взяли участь наукова консультантка ЦПМ ХНМУ Олена Ріга та директорка аспірантка Наталя Орлова, лікар-педіатр дитячої амбулаторії «Педіатр Плюс» Андрій Пеньков, лікар-кардіолог Олександр Онікієнко, завідувач лабораторії спадкової нервово-м’язової патології та технічних засобів її компенсації ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» Андрій Шатіло, фізична терапевтка Тетяна Телега та лікарка-інтерн 2-го року навчання Ольга Ткаченко.

Мета онлайн-консультації – покращання надання медичних послуг дітям та налагодження співробітництва між спеціалістами та батьківськими організаціями дітей з м’язовою дистрофією Дюшена.