Одержано патенти та авторські свідоцтва

22.08.2024

Патенти на корисні моделі

1. Пристрій для захисту внутрішніх органів при евентрації. Автори: І.А. Лурін, К.В. Гуменюк, В.В. Макаров, В.В. Негодуйко, Е.М. Хорошун, О.М. Попова.
  2. Асептична пов’язка для захисту внутрішніх органів при евентрації. Автори: І.А. Лурін, К.В. Гуменюк, Р.М. Михайлусов, В.В. Негодуйко, О.М. Попова, Е.М. Хорошун.
  3. Магнітна навігаційна система для відновлення цільності уретри при її ушкодженні. Автори: Е.М. Хорошун, В.В. Макаров, В.В. Негодуйко, О.М. Великодний, К.В. Ковтун, Р.В. Гутверт, В.М. Гриневич, С.І. Панасенко.
  4. Пристрій хірургічний магнітний з пам’яттю форми для видалення феромагнітних сторонніх тіл з магістральних судин. Автори: Е.М. Хорошун, В.В. Макаров, В.В. Негодуйко, О.М. Великодний, К.В. Ковтун, О.В. Бучнева.
  5. Інструмент ендоскопічний магнітний для видалення феромагнітних сторонніх тіл з плевральної або черевної порожнини зі зміною кута нахилу робочої частини. Автори: Е.М. Хорошун, В.В. Макаров, В.В. Негодуйко, О.М. Великодний, К.В. Ковтун, С.А. Шипілов, Ю.В. Бунін,  А.П. Риженко.
  6. Пристрій для забору рідини з VAC-системи на дослідження. Автори: Е.М. Хорошун, В.В. Макаров, В.В. Негодуйко, О.М. Великодний, К.В. Ковтун, С.А. Шипілов, І.В. Собко, І.О. Кріпак.

Авторські свідоцтва

1. Науково-дослідний алгоритм діагностики ранньої ниркової дисфункції у пацієнтів з гіпертонічною хворобою молодого віку. Автори: О.М. Біловол, І.І. Князькова, В.О.Барбашова.
  2. Науково-дослідний алгоритм діагностики ранніх ознак порушення діастолічної функції у пацієнтів з артеріальною гіпертензією та цукровим діабетом 2 типу. Автори: О.М. Біловол, І.І. Князькова, О.М. Кірієнко.
  3. Швидкісні й часові параметри руху фіброзних кілець мітрального й трикуспідального клапанів за даними тканинного допплерівського картування у здорових новонароджених у ранній неонатальний період. Автори: М.О. Гончарь, А.Д. Бойченко.
  4. Алгоритм ведення дітей першого року життя з підозрою на сепсис. Автори: М.О. Гончарь , І.М. Галдіна, В.В. Поляков, Т.Б. Іщенко, А.Д. Бойченко.
  5. Алгоритм ведення новонароджених із синдромом дисемінованого внутрішньосудинного згортання. Автори: М.О. Гончарь , Т.Б. Іщенко, А.Д. Бойченко, Н.Р. Бужинська.
  6. Диференційований підхід до ведення дітей з синдромом кашлю. Автори: М.О. Гончарь, В.В. Поляков, І.М. Галдіна, А.Д. Бойченко, Т.Б. Іщенко.
  7. Науково-дослідний алгоритм неінвазивної діагностики фіброзу печінки у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки. Автори: Н.М. Железнякова, Т.М. Александрова , К.О. Просоленко, В.І. Молодан, Е.Ю. Фролова-Романюк, М.О. Візір.
  8. Алгоритм диференційної діагностики геморагічного синдрому у новонароджених. Автори: Т.Б. Іщенко, М.О. Гончарь, А.Д. Бойченко, Н.Р. Бужинська.
  9. Алгоритм надання невідкладної допомоги дітям із основними гематологічними синдромами. Автори: Т.Б. Іщенко, М.О. Гончарь , Н.Р. Бужинська, Г.Р.Муратов.
  10. Опитувальник для визначення рівня емоційного вигорання у волонтерів. Автори: Г.М. Кожина, К.О. Зеленська, Л.М. Гайчук, Т.Ю. Толстая.
  11. Опитувальник для визначення впливу стресових факторів на особистість. Автори: Г.М. Кожина, К.О. Зеленська, І.Ф. Тєрьошина, Т.Ю. Толстая.
  12. Визначення стану гігієни порожнини рота та мікробіоти зубного нальоту для оцінювання тяжкості хронічного гінгівіту у дітей, хворих на муковісцидоз. Автори: Р.С. Назарян, М.В. Ткаченко, Н.І. Коваленко, І.Г. Ткаченко.
  13. Пам’ятка для батьків перед відвідуванням дитячого стоматолога. Автори: Р.С. Назарян, Ю.Ю. Ярославська , Н.М. Михайленко, О.В. Іскоростенська, Є.Є. Борисенко.
  14. Силабус освітнього компоненту «Коморбідна патологія у загальній практиці». Автори: Л.М. Пасієшвілі, А.А. Заздравнов, В.Є. Шапкін.
  15. Анкета-опитувальник покращення якості освітніх програм для слухачів в закладах післядипломної освіти. Автори: О.І. Сердюк, І.І. Парфьонова, Н.В. Просоленко, В.І. Крупеня.

Анна Голданська, керівник служби інтелектуальної власності