Навчальний курс біостатистики

Шановні колеги, здобувачі освіти та молоді вчені!

Наші партнери зі Школи клінічної медицини Кембриджського університету (Велика Британія) поділилися з нами навчальними матеріалами з біостатистики.

Портал для курсу біостатистики

Будь ласка, поділіться цим посиланням зі своїми колегами, хто бажає взяти участь у навчальному курсі біостатистики.

Курс складається з 6 сеансів, кожен з яких займає приблизно 3 години. На навчальному порталі є інструкції щодо використання курсу, але по суті він складається з трьох компонентів:

1. 3 записи Zoom, кожен з яких містить пояснювальну лекцію, пов’язану з 2 сесіями.
2. Core Biostatistics practical website, який містить докладні інструкції та практичні вправи. Цей вебсайт поділено на 6 розділів, кожен з яких відповідає одній із сесій курсу.
3. Q&A document із запитаннями та відповідями, у якому учасники можуть публікувати запитання. Протягом наступних двох місяців це буде відстежуватися, і на будь-які запитання, опубліковані в документі, відповідатиме один із тренерів команди.

Ідея для учасників:

• переглянути одну лекцію (зверніть увагу, що кожен запис Zoom містить дві лекції)
  • опрацьовуйте пов’язаний практичний розділ на вебсайті (намагаючись виконувати вправи по ходу)
  • опублікуйте будь-яке запитання, яке стосується цього документу
  • перейти до наступного сеансу.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, звертайтесь на корпоративну пошту mm.bilonogko@knmu.edu.ua