Лікарі УК вивчали європейський досвід

12.11.2021

Спеціалісти Університетської клініки Харкова – ортопед-травматолог відділення ортопедії та травматології Дмитро Демченко та онколог Центра комбінованих методів лікування онкологічних захворювань Вадим Пряніков взяли участь в IV міжнародному симпозіумі «Мультидисциплінарний менеджмент та лікування онкологічних захворювань хребта», що відбувся 7–9 листопада 2021 року в м. Брно (Чеська республіка).

Під час заходу харківські лікарі продемонстрували свій клінічний досвід, ознайомилися з напрацюваннями закордонних колег та домовилися про співпрацю.

Отримання цінних надбань закордонних лікарів допоможуть не лише застосувати нові знання в щоденній практиці, а й вдосконалити систему надання медичної допомоги пацієнтам із пухлинами хребта, яка існує в Університетській клініці на сьогодні.