Круглий стіл з питань толерантності та дискримінації

23.11.2023

21 листопада відбувся круглий стіл «Толерантність та дискримінація в медичній практиці» із циклу «Бібліотека та студентство: діалоги».

Захід був організований Науковою бібліотекою та Студентським самоврядуванням ХНМУ за підтримки співробітників кафедр пропедевтики внутрішньої медицини, медсестринства та біоетики, неврології, а також філософії та суспільних наук. Модерували онлайн-зустріч директорка НБ ХНМУ Ірина Киричок та студентка ІІ медичного факультету Дарина Приймак.

У ході круглого столу були обговорені такі питання:

• «Хворі на ВІЛ/СНІД: чи є толерантним суспільство» (Дарина Приймак, ІІ медичний факультет).
  • «Расова дискримінація в сучасній медицині» (Карина Просол, ІІІ медичний факультет).
  • «Вікова та ґендерна дискримінація в сучасній медицині» (Ганна Демченко, ІІ медичний факультет).

Після виступів відбулася жвава дискусія, до якої долучилися викладачі, студенти і бібліотекарі, серед яких професорки Тетяна Ащеулова, Тетяна Амбросова та Наталія Некрасова, доценти Вікторія Смирнова та Володимир Дейнека, асистентка Марія Фідровська, студенти Олександра Селегень, Ганна Демченко та ін.

Цікаві обговорення, дружня атмосфера і як результат – плідна робота круглого столу та добрий настрій всіх учасників, яких було на заході понад 90 осіб.