Конференція медичних бібліотек у Вроцлаві

14.09.2022

5–6 вересня у Вроцлаві (Польща) пройшла XXXIX Проблемна конференція медичних бібліотек «Відкрита наука – Ефективна співпраця – Динамічний розвиток» (XXXIX Konferencja Problemowa Bibliotek Medycznych We Wrocławiu «Otwarta Nauka – Efektywna Współpraca – Dynamiczny Rozwój»), організована Бібліотекою Медичного Університету ім. Сілезьких П’ястів у Вроцлаві (Biblioteka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu). Медичні бібліотеки України представили чотири учасники – з Національної наукової медичної бібліотеки України та університетських бібліотек Вінницького національного медичного університету й Харківського національного медичного університету.

Наукову бібліотеку нашого університету представляла її директорка Ірина Киричок з доповіддю «Наукова бібліотека Харківського національного медичного університету у подоланні викликів пандемії COVID-19 та воєнного стану». Пані Ірина розповіла про досвід в організації роботи бібліотеки під час пандемії коронавірусу, коли університет оперативно перейшов на дистанційну форму навчання та роботи, розширення бібліотечних дистанційних сервісів та онлайн-комунікацій з користувачами, а також висвітлила діяльність під час російської воєнної агресії проти України в реаліях прифронтового Харкова.

Польські і німецькі колеги висловили підтримку українцям і побажали скорішого закінчення війни й витримати ці важкі часи.