Команда ХНМУ – учасник заходу в рамках УШП

ННІ ЯО
23.02.2023

Представники університету взяли участь в Research and communication retreat – події конкурсу дослідницьких команд та ідей пілотних ЗВО Україно-Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», що відбувся у м. Львів.

У ході заходу команди пілотних ЗВО презентували власні напрацювання та результати дослідницьких проєктів. Зокрема, команда нашого університету представила результати дослідження «Використання гібридних технологій у системі надання освітніх послуг у вищій медичній освіті».

У рамках проєкту відбулися цікаві лекції та майстер-класи з питань розширення дослідницьких компетенцій.

Крім того, під час заходу були проведені відкриті лекції доктора філософії, професора економіки охорони здоров’я, професора освіти, заснованої на свідченнях Маастрихтського університету Віма Гроота:

Також цікавою була відкрита панельна дискусія «‎Публікувати чи не публікувати?»‎