Кафедра інфекційних хвороб в умовах пандемії COVID-19

Кафедра інфекційних хвороб під керівництвом завідувачки професорки Катерини Юрко зустріла новий навчальний рік в умовах підвищення рівню захворюваності на COVID-19. Збільшився й обсяг госпіталізованих хворих у клінічній базі кафедри – ОКІЛ (понад 220 осіб).
Співробітники кафедри активно продовжують надавати лікувально-консультативну допомогу хворим на цю недугу та здійснювати чергування у лікарні. Крім того, для оптимізації підготовки студентів оновлено методичні матеріали. Сучасну інформацію щодо діагностики, лікування та профілактики COVID-19 додано до матеріалів лекцій та практичних занять. Продовжується також вакцинація співробітників кафедри та просвітницька робота з заохочення до неї громадськості.