Інфотиждень для першокурсників

Протягом 1–7 вересня в рамках проєкту «Інфотиждень» для першокурсників було проведено низку дуже важливих інформаційних зустрічей.
Студенти отримали інформацію про правила проживання в гуртожитках ХНМУ, інформаційні можливості Наукової бібліотеки, умови діяльності студентських громадських організацій університету та багато інших відомостей, які допоможуть зробити студентське життя цікавим і результативним.
Також викладачі кафедр презентували програми вибіркових навчальних дисциплін, які студенти будуть вивчати у весняному семестрі. Також на зустрічі виступила колишня студентка факультету, а тепер успішна лікарка Дарія Старик, яка розповіла про свою історію успіху в стінах ХНМУ і поділилася своїми настановами для першокурсників.
Крім того, у рамках інфотижня деканат ІІІ медичного факультету запросив гарантів освітніх програм «Педіатрія» та «Медицина» професорку кафедри педіатрії № 1 і неонатології Тетяну Чайченко і професорку кафедри внутрішньої медицини №2, клінічної імунології та алергології ім. академіка Л.Т. Малої Наталію Риндіну, які ознайомили студентів із вимогами до навчального процесу за цими спеціальностями і тими можливостями, які університет дає студентам для самореалізації.