ХНМУ відвідав фахівець із Нідерландів

7 серпня 2024 р. Харківський національний медичний університет відвідав ерготерапевт Пол ван Альст з Нідерландів.

Метою візиту стало загальне ознайомлення з роботою університету й обговорення напрямків та пропозицій для подальшої співпраці.

Під час зустрічі розглядалися питання щодо подальшої співпраці та можливостей проведення онлайн-лекцій з фізичної реабілітації та ерготерапії студентам IV медичного факультету, а також перспективи підписання Меморандуму про співпрацю ХНМУ та Асоціації ерготерапевтів Нідерландів. Також Полу ван Альсту було запропоновано відвідати університетські клініки під час наступного візиту.

Делегація висловила підтримку нашому університету та зазначила впевненість у розвитку співпраці.