ХНМУ увійшов до рейтингу Webometrics

У січні Національна дослідна рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics). Оцінили понад 31 000 закладів вищої освіти, серед них 313 – з України. Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки.

Харківський національний медичний університет посів 40 місце у топ-100 кращих ЗВО країни і 4  829 місце – у світовому рейтингу.

Довідка.

Ініціативу Webometrics започаткувала дослідницька група Cybermetrics Lab, що належить Вищій раді з наукових досліджень (Consejo Superior de Investigaciones Cientificas — CSIC) – найбільшій науково-дослідній установі Іспанії. Рейтинг закладів вищої освіти оновлюють регулярно з урахуванням індикаторів, які враховують, зокрема, роботу викладачів, результати їхніх наукових досліджень, відображені в Google Scholar Citations, міжнародне визнання навчального закладу та його зв’язки з громадою.