ХНМУ – учасник виставки «Освіта і кар’єра 2023»

21.12.2023

17–18 листопада 2023 року в м. Києві відбулася 39-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-День студента 2023».

Організатором проведення виставки стала Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

В умовах дії військового стану виставка проводилася з використанням новітніх онлайн-технологій на платформі online.osvitaexpo.com.ua за участю вітчизняних закладів вищої, передвищої та професійно-технічної освіти України.

Харківський національний медичний університет взяв активну участь у виставці та отримав почесне звання «Лідер вищої освіти» та Ґран-прі у номінації «Реалізація стратегії трансформації української вищої освіти в медичному університеті в умовах війни», а також отримав 10 балів з 10 оцінки нашого ЗВО серед учасників виставки.