ХНМУ отримав спеціалізований медичний автомобіль

09.08.2024

Сьогодні до Університетської клініки ХНМУ від донора гуманітарної допомоги Благодійного фонду Medical Life Lines Ukraine було передано спеціалізований медичний автомобіль.

З огляду на потреби Університетської клініки проректор з науково-педагогічної роботи Максим Хаустов з особистої ініціативи звернувся до Міністерства охорони здоров’я України з проханням виділити санітарний транспорт, який буде використовуватися для перевезення пацієнтів.

Центр громадського здоров’я при МОЗ України опрацював подану заявку і за підтримки Благодійного фонду Medical Life Lines передав автомобіль, на якому залишив свій особистий підпис Девід Камерон – 75-й Прем’єр-міністр Великої Британії, Міністр закордонних справ при Уряді Ріші Сунака.

Передане авто слугуватиме для міжлікарняних перевезень і транспортування пацієнтів Університетської клініки. Крім того, благодійниками було передано триколісні ходунки, милиці, палиці для ходьби, інвалідний візок тощо.

Щиро вдячні всім, хто долучився до цієї важливої гуманітарної місії!