ХНМУ отримав сертифікат щодо системи управління якістю

ННІ ЯО
04.07.2024

За результатами сертифікаційного аудиту системи управління якістю Харківського національного медичного університету встановлено, що в університеті розроблена, впроваджена та документально оформлена система управління якістю згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001:2015. Відповідно до цього органом сертифікації систем менеджменту якості виданий відповідний сертифікат № 8О059-242805-01.

В університеті забезпечується постійне поліпшення придатності, адекватності й результативності системи управління якістю, проводиться аналіз й оцінювання результатів і системи управління вихідних даних. Харківський національний медичний університет здатен постійно надавати послуги, які відповідають вимогам нормативних документів.