1 червня – День захисту дітей

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.

Це день, коли ми згадуємо про права дітей і зобов’язання суспільства захищати їх від будь-яких форм насильства, зловживання та знущань. Зазвичай це свято радості та безтурботності, наповнене дитячим сміхом, яке завжди мало особливе значення. Проте сьогоднішня ситуація в Україні робить його ще більш важливим.

В Україні триває війна, і це надзвичайно складна ситуація для всіх. Однак найбільше страждають від цього конфлікту діти. Серед них є ті, хто втратив своїх рідних, ті, хто був вимушений залишити свій дім, і ті, хто, на жаль, загинув.

Харківський національний медичний університет завжди приділяв увагу дітям, і продовжує це робити в умовах повномасштабного вторгнення Наші співробітники і студенти відвідують дітей у лікарнях, працюють зі школярами, проводять цікаві вікторини та заходи для вимушених переселенців, і робитимуть це надалі. Ми, як ніхто інший, знаємо, як важливо надавати дітям підтримку та допомогу, особливо у скрутні часи.

Бережімо наших дітей! Слава України!