Мета діяльності:

Всебічне сприяння розбудові стійкої системи психічного здоров’я шляхом підтримки реалізації проєктів у сфері психічного здоров’я за участі структурних підрозділів, кафедр та окремих фахівців ХНМУ, які задіяні у наданні високоспеціалізованої медичної допомоги та реабілітації пацієнтів з кризовими психологічними станами, із психічними та психосоматичними розладами, проведенні науково-дослідної роботи та здійсненні освітньої діяльності в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Звернутися до Центру психічного здоров’я ХНМУ запрошуємо через медичну реєстратуру ННМЦ «Університетська клініка» ХНМУ за телефонами (057)765-49-65, 096-888-42-50.

Контактні дані
Адреса:
м. Харків, 61157, вул. Олександра Шпейєра, 4
Керівник
Коростій Володимир Іванович
професор кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи ХНМУ, медичний директор ННМЦ «Університетська клініка» ХНМУ
vi.korostii@knmu.edu.ua
Заступник
Маркова Маріанна Владиславівна
д.м.н., професор
mv.markova@knmu.edu.ua

Клінічною базою Центру є Навчально-науковий медичний центр “Університетська клініка ” Харківського національного медичного університету – багатопрофільна лікарня зі стаціонаром на 190 ліжок та консультативно-діагностичною поліклінікою потужністю 500 відвідувань на день.

У структурі Університетської клініки працює відділення медичної реабілітації з психологічною реабілітацією включно, кабінет психіатра  та кабінет психофізіологічної експертизи.

Основні напрямки діяльності: лікувально-консультативна допомога та психологічна реабілітація, комплексна програма реабілітації пацієнтів з ампутаціями, посилення психологічної пружності громад: імплементація програми ВООЗ «Самодопомога плюс», тренінги для лідерів ветеранських груп «рівний-рівному», універсальний тренінг з психічного здоров’я, підвищення кваліфікації фахівців психічного здоров’я та медичних працівників: навчальні тренінги для психологів та медичних працівників, науково-практичні конференції та майстер-класи.