Міжнародна діяльність кафедри рентгенології та радіології

Всі викладачі кафедри є членами Європейської асоціації радіологів.

Проф. Вороньжев І.О., доц. Коломійченко Ю.А., доц. Лисенко Н.С. є членами Британського інституту радіології.

Проф. Вороньжев І.О., доц. Коломійченко Ю.А., доц. Бортний М.О. є членами Асоціації радіологів Північної Америки.

Проф. Вороньжев І.О., доц. Коломійченко Ю.А., доц. Бортний М.О. є членами Європейської асоціації гібридної, молекулярної та трансляційної візуалізації.

Проф. Вороньжев І.О., доц. Коломійченко Ю.А., доц. Бортний М.О. є членами Європейської асоціації онкологічної візуалізації.

Доц. Бортний М.О. є членом Європейської асоціації кардіоваскулярної та інтервенційної радіології.

Співробітники кафедри щорічно виступають з доповідями на міжнародних конгресах.

За останні 5 років викладачі кафедри проходили стажування за фахом в університетських клініках Німеччини, Австрії, Польщі, Словакії, Латвії, Литви, Естонії, Франції.

На кафедрі навчалися і продовжують навчатися іноземні клінічні ординатори (стажисти) з Марокко, Іраку, Сирії, Лівану, Грузії та ін.