Міжнародна діяльність кафедри мікробіології, вірусології та імунології ім. проф. Д.П. Гриньова

Мішина М.М., Мозгова Ю.А. та Гопта О.В. є дійсними членами Європейського товариства клінічної мікробіології та інфекційних хвороб ESMID (European Society of Clinical Microbiology and Infectious Diseases).
Колектив кафедри бере участь у міжнародних конференціях.
Ми регулярно відвідуємо та беремо активну участь у міжнародних наукових конференціях, конгресах. Так, у 2014 р. в Барселоні, Іспанія, відбувся 24-й Європейський конгрес з клінічної мікробіології та інфекційних хвороб (24-й ECCMID).
У 2015 р. співробітники кафедри взяли участь у 25-му Європейському конгресі клінічної мікробіології та інфекційних хвороб (25-й ECCMID), що відбувся 25–28 квітня в Копенгагені, Данія.
На 26-му Європейському конгресі клінічної мікробіології та інфекційних хвороб 9–12 квітня 2016 року в Амстердамі, Нідерланди, співробітники кафедри також взяли активну участь.
У 2018 р. ми відвідали 28-й Європейський конгрес клінічної мікробіології та інфекційних хвороб, який відбувся 21–24 квітня в Мадриді, Іспанія.
У листопаді 2018 р. співробітники кафедри взяли участь у Міжнародній конференції з вірусології, бактеріології та інфекційних хвороб, яка відбулася в Римі, Італія.
У 2019 р. ми відвідали 4-у Міжнародну конференцію з медицини та природничих наук в Амстердамі, Нідерланди (26–27 квітня) та Світову конференцію з імунології та інфекційних хвороб в Дубаї, ОАЕ (8–9 жовтня).
У 2020–2021 рр. Більшість міжнародних наукових заходів проводились в Інтернеті через пандемію COVID-19, але співробітники кафедри брали участь у 30-му та 31-му Європейському конгресі з клінічної мікробіології та інфекційних хвороб та багатьох міжнародних конференціях.