Лікувальна робота кафедри стоматології дитячого віку та імплантології

Лікувальна робота кафедри стоматології дитячого віку та імплантології здійснюється на клінічних базах:
– Університетський стоматологічний центр (пр. Перемоги, 51);
– КНП «Міська дитяча поліклініка № 23» Харківської міської ради (вул. Шевченка, 133);
– КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня № 1» (вул. Клочківська, 337а);
– стоматологічна клініка «Діадент» (вул. Руслана Плаходько, 11);
– стоматологічна клініка «Доктор ОК» (вул. Полтавський шлях, 175), де надається високоспеціалізована стоматологічна допомога дітям та підліткам Харкова та Харківської області.

Коротка характеристика клінічних баз, матеріально-технічного оснащення
– Університетський стоматологічний центр (пр. Перемоги, 51) (10 навчальних кімнат, 16 стоматологічних установок);
– КНП «Міська дитяча поліклініка №23» Харківської міської ради (вул. Шевченка, 133) (3 навчальні кімнати, 3 стоматологічні установки);
– КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня №1» (вул. Клочківська, 337а) (20 лікарняних ліжок, 2 стоматологічні установки, 2 навчальні кімнати);
– стоматологічна клініка «Діадент» (вул. Руслана Плаходько, 11) (2 навчальні кімнати, 5 стоматологічних установок);
– стоматологічна клініка «Доктор ОК» (вул. Полтавський шлях, 175) (2 навчальні кімнати, 2 стоматологічні установки)

Участь у наданні медичної допомоги населенню та інше (членство в професійних асоціаціях, експертна робота)
Кафедральні співробітники є дійсними членами Асоціацій фахівців, а саме:
Східноукраїнської академії педіатрії
Лігі ортодонтів України
Асоціації ортодонтів України
Асоціації стоматологів України
Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація профілактичної та дитячої стоматології»
Асоціації превентивної та антиейджинг медицини
Об’єднання стоматологів-ортопедів та зубних техників України та є експертами комісій:
Науково-методичної ради МОН України з охорони здоров’я та соціального забеспечення
Клініко – експертної комісії за профілем «Стоматологічна допомога» Управління охорони здоров’я Харківської обласної адміністрації тощо.

Окрім цього, кафедра постійно бере участь у громадських благодійних заходах та проводить роботу з профілактики стоматологічних захворювань серед дітей, підлітків та дорослого населення міста Харкова та Харківської області.

Співробітники кафедри постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності, відвідуючи міжнародні конгреси, конференції, майстер-класи, виставки тощо.