Лікувальна робота кафедри рентгенології та радіології

Співробітники кафедри постійно проводять лікувально-діагностичну роботу на навчальних базах кафедри, систематично консультують лікарів базових відділень міста, рентгенологів області та країни, беруть участь у роботі конференцій, семінарів, атестаційних комісій, для фахівців з променевої діагностики міста та області.

Клінічні бази кафедри:

• КНП «Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17» Харківської міської ради.
  • КНП «Міська клінічна лікарня № 13» Харківської міської ради.
  • КНП «Міська клінічна лікарня № 8» Харківської міської ради.
  • КНП «Міська клінічна лікарня № 2» Харківської міської ради.
  • КНП «Обласна травматологічна лікарня» Харківської обласної ради.
  • КНП «Обласна дитяча клінічна лікарня» Харківської обласної ради.
  • ДУ «Інститут медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва АМН України».
  • ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України».

Всі клінічні бази кафедри оснащені сучасною цифровою апаратурою, кабінетами комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії.

Викладачі кафедри є членами Асоціації радіологів України та Всеукраїнської асоціації рентгенологів.