Лікувальна робота кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, медсестринства та біоетики

Основними клінічними базами кафедри ПВМ, медсестринства та біоетики є КНП «Міська клінічна лікарня № 13» Харківської міської ради та КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна лікарня». За цей період в рамках співробітництва з надання медичної допомоги населенню м. Харкова на базі кафедри створено оновлений Міський центр діагностики та лікування артеріальної гіпертензії, що надає медико-консультативну допомогу та виконує численний перелік діагностичних досліджень, в тому числі ехокардіографічне дослідження експертного рівня з використанням технологій тканинної допплерографії, ультразвукове дослідження органів травної та сечовидільної систем, магістральних артерій шиї, щитоподібної залози. На сьогодні під динамічним спостереженням у Центрі перебуває більше 300 хворих на артеріальну гіпертензію.

Провідні співробітники кафедри також надають лікувально-консультативну допомогу хворим, що перебувають на лікуванні в базових закладах, в рамках співробітництва лікарні з Національною службою здоров’я України, працюючи за сумісництвом в пульмонологічних, гастроентерологічному, кардіологічному, торакально-хірургічному та діагностичному відділеннях; у 2018–2019 рр. доц. О.В. Гончарь виконував обов’язки завідувача терапевтичного відділення стаціонару КНП «Міська клінічна лікарня №13» Харківської міської ради.