Лікувальна робота кафедри медицини катастроф та військової медицини

Лікувальна робота здійснюється на 6 клінічних базах кафедр у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії, зокрема КНП «МКЛШНМД ім. проф. О. І. Мещанінова» ХМР, КНП «ОКЛ» ХОР, ДУ «ІМРО ім. С. П. Григор’єва НАМНУ», ДУ ІЗНХ ім. В. Т. Зайцева НАМНУ», ВМКЦ ПР, м. Харків, ННМК «Університетська клініка» ХНМУ. Кожна з клінічних баз має куратора та команду, сформовану із співробітників кафедри – разом вони надають лікувальну та консультативну допомогу пацієнтам у відділеннях інтенсивної терапії різноманітного профілю, забезпечують анестезіологічний супровід під час планових та ургентних оперативних втручань вирішують клініко-діагностичні завдання у ситуації «difficult clinical case», чергують декілька разів на місяць, мають КЕП (Кваліфікований електронний підпис).

Завідувачка кафедри проф. Юлія Волкова є заступником керівника відокремленого підрозділу ГО «Асоціація анестезіологів України» – кожного місяця під час проведення дня спеціаліста найбільш спірні питання та найцікавіші клінічні випадки виносяться на обговорення з подальшою резолюцією та її впровадженням у лікувальні заклади м. Харкова та Харківської області.