У симуляційному класі проводяться навчання студентів, медичних сестер, лікарів-інтернів та лікарів терапевтичного профілю практичним навичкам з внутрішньої медицини, що включає допомогу при невідкладних станах (опіках, кровотечах, травмах та ін.). Також є можливість відпрацьовувати навички лапороскопічних і хірургічних втручань при вогнепальних та ножових пораненнях, допомогу при пневмотораксі.

Симуляційний клас «Хірургія» представлений наступним обладнанням:
  • Транспортні шини Крамера, Дітеріхса

Пристосування для транспортної фіксації кінцівок постраждалого.

• Манекен торс для серцево-легеневої реанімації з світловою індикацією якості виконання Brayden

Відпрацювання навичок при проведенні серцево-легеневої реанімації, інтубація трахеї, застосування ларингеальної маски.

• Модель руки для вправ накладання швів

Практика накладання хірургічного шва на шкіру.

• Стартовий набір обробки хірургічних швів

Набір для відпрацювання базових хірургічних навичок.

• Набір тренажерів для відпрацювання хірургічних вузлів

Практика відпрацювання хірургічних  вузлів.

• Діабетична стопа

Наглядне засвоєння специфіки трофічних розладів, пов’язаних із захворюванням на цукровий діабет, відстеження динаміки прогресування даної патології, виразки розташовані як у реальної людини, хворої на цукровий діабет, відпрацювання методів обробки виразок.

• Тренажер пневмотораксу

Техніка виконання плевральної пункції при напруженому та закритому пневмотораксі, накладання оклюзійної пов’язки, дренування плевральної порожнини.

• Манекен конікотомії

Відпрацювання навичок виконання трахеотомії, трахеостомії та конікотомії.

• Лапараскопічний стандартний тренажер з камерою SimuVision

Навчання навичкам роботи при проведенні лапароскопічних операцій.

• Тренажер ректосигмоїдоскопії

Це натуральна модель товстої кишки з сигмовидною ободовою кишкою, селезінковим вигином ободової кишки, печінковим вигином і внутрішніми структурами висхідної ободової кишки і сліпої кишки. Можна діагностувати 12 різних патологій, таких як доброякісний поліп на широкій основі, поліп на ніжці, гіперпластичний поліп, злоякісні пошкодження.

• Модель для катетеризації у чоловіків

Катетеризація сечового міхура.

• Манекен для катетеризації січового міхура у жінок

Відпрацювання практичних навичок введення катетера в уретру жінки.

• Тренажер для обслідування простати

Відпрацювання навичок виконання пальцевого дослідження передміхурової залози.

• Тренажер періокардіоцентезу та плеврального дренажу

Імітація напруженого пневмотораксу, перикардіоцентез може бути виконаний у субксифоїдному просторі або в 5-му лівому міжребер’ї. При точному попаданні може бути отримана перикардіальна рідина. Тренажер має ділянку для хірургічної установки функціонуючого плеврального дренажу.

• Тренажер для засвоєння навичок відновлення прохідності дихальних шляхів «Airway Larry»

Тренажер модулює пацієнта без анестезії для відпрацювання навичок інтубації, вентиляції та аспірації, виконання маневру Селіка, застосування ларингеальної трубки, ендотрахеальної трубки, стравохідного обтуратора, фаринготрахеального повітроводу, ларінгеальної маски, стравохідно-шлункового зонда, обтуратора.

• LAP Mentor

віртуальний симулятор для навчання ендоскопічної хірургії та відпрацювання техніки виконання лапароскопічних операцій. Процедурні завдання з інтерактивним контролем з різними рівнями складності дозволяють засвоювати найважливіші навички в галузі лапароскопії.

Клінічні процедури в повному обсязі:

– складні клінічні сценарії з імітацією ускладнень и пошкоджень в режимі реального часу дають можливість набувати досвіду щодо різних підходів до виконання процедури.

Реалістичне середовище навчання:

– комбінація реалістичного тактильного зворотнього зв’язку, докладної анатомії, реалістичної візуалізації, широкого діапазону хірургічних інструментів і різноманітних конфігурацій положення троакарів;

– навчальній контент;

– дидактичні функції та навчальні посібники, такі як анатомічні 3D-моделі, поетапні реальні відео, інтерактивні інструкції і готові до використання курси.

• Прилад для керованої штучної вентиляції легенів (ШВЛ)

застосовується для проведення тривалої ШВЛ у дорослих і дітей старше 1 року. Реалізовано режими контролю вентиляції за обсягом і тиском. Вбудований пульсоксиметр дозволяє відображати параметри SpО2, частоту і наповнення пульсу.

• Тренажер для відпрацювання навичок накладання хірургічних швів на шкіру (нога та рука)

вкритий силіконом, що вдало імітує шкіру, містить на собі розрізи різної довжини та діаметра.

• Манекен для тампонування ран

виготовлений із силікону, має отвори, що імітують різане, кульове і рване типи поранень.

• Модель для надання допомоги прийому Геймліха

Тренажер-манекен є імітацію тіла дорослого постраждалого і призначений для відпрацювання прийомів видалення стороннього тіла з верхніх дихальних шляхів (прийому Геймліха). Обладнаний імітаторами верхніх дихальних шляхів і пов’язаних органів людини.

• Тренажер крикотиреотомії

розроблений для того, щоб надати студентам можливість виконувати процедуру крикотиреотомії на живій людині або на навчальному манекені. Захисні пластини убезпечують суб’єкт, тоді як анатомія людини, кров і шкірний покрив забезпечують максимальну реалістичність виконання процедури. Манекен дозволяє ідентифікувати та відновити прохідність заблокованих верхніх дихальних шляхів.