Вітання з Новим 2022 роком

24.12.2021

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаємо вас з прийдешнім Новим 2022 роком та хочемо подякувати всім за наполегливу та плідну працю!

Час напередодні нового року – це період побудови нових планів і постановки завдань. Проте успіх нових починань залежить від того, що ми вже встигли зробити, який фундамент заклали для майбутніх звершень. І нам у цьому плані є чим пишатися. Наш університет впевнено тримає позицію серед найкращих медичних вишів країни. Ми продовжуємо розвивати наукову та інноваційну діяльність, розширювати міжнародні зв’язки, покращувати матеріально-технічну базу.

Хочемо зазначити, що своїми досягненнями університет завдячує всім вам. Тільки наша націленість на виконання завдань, найвищий рівень викладання, наукові здобутки співробітників допомагають зберігати високий статус, якого досяг медичний університет. Сьогодні весь наш колектив здатний вирішувати завдання будь-якої складності, працювати злагоджено та продуктивно. Тож нехай ці традиції будуть продовжені і в наступному році.

Упевнені, що завдання, поставлені перед нами, будуть виконані, і в подальшому ми також пишатимемося отриманими результатами. Зичимо вам великих успіхів на ниві навчання та виховання молоді, польоту думки та нових звершень у професійній діяльності! Також бажаємо всім вам, щоб у новому році реалізувалися не лише робочі, а й усі ваші особисті плани, щоб ви та ваші близькі були здорові та щасливі. Нехай цей рік буде сповнений надій, досягнутих цілей і приємних відкриттів!

Валерій Капустник, ректор університету

Володимир Лісовий, голова Вченої ради