Питання та відповіді для вступників університету 2021 року

Чи нараховуються додаткові бали за особливі успіхи в навчанні для призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та для призерів ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідних робіт членів Малої академії наук України?

Згідно Наказу Міністерства  освіти та науки України, нарахування додаткових балів за особливі успіхи в навчанні для призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та для призерів Ш етапу Всеукраїнських конкурсів – захистів науково-дослідних робіт членів Малої академії наук України у 2021 році не передбачено.

Особам, які є членами збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах, Чемпіонам і призерам Олімпійських, Параолімпійських і Дефлімпійських ігор зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.

Яким чином відбувається подача заяв від вступників?

Вступники при вступі на навчання для здобуття ступенів бакалавра та магістра медичного спрямування, як на основі повної загальної середньої освіти, так і на основі здобутого раніше ОКР молодшого спеціаліста, ОПС фахового молодшого бакалавра, ступеня магістра, ОКР спеціаліста подають заяви тільки в електронній формі, крім окремих категорій осіб.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів розпочинається з 01 липня 2021 року.

Заяву щодо вступу на навчання до ХНМУ в електронній формі вступники можуть подати шляхом заповнення в особистому електронному кабінеті у режимі онлайн електронної форми на сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua.

Про створення електронного кабінету докладніше за посиланням: https://ru.osvita.ua/consultations/64931/.

Чи надається студентам, які не є мешканцями Харкова, гуртожиток?

Так, усі вступники, які не є мешканцями міста Харкова, забезпечуються гуртожитками, не залежно від того навчається студент на місцях навчання за кошти державного бюджету чи за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Як проходить вступ громадян, які мешкають на тимчасово окупованих територіях Криму та  Донбасу?

Вступники, які проживають на тимчасово окупованій території Донбасу чи Криму, можуть вступати до ХНМУ за спрощеною процедурою.

Вступнику треба звернутися до освітнього центру “Крим-Україна” або “Донбас-Україна”, заповнити освітню декларацію та скласти ДПА з української мови та історії України в уповноваженому закладі середньої освіти, а також вступне випробування з біології в ХНМУ.

Особи, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей та АР Крим вступають в межах квоти-2, яка складає в ХНМУ 10% від обсягів державного замовлення.

Які сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання потрібні для вступу на основі дипломів молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра?

Вступникам для здобуття ступеня бакалавра на основі диплому ОКР «молодший спеціаліст» та ОПС «Фаховий молодший бакалавр» за скороченим терміном необхідно подати два відповідні сертифікати ЗНО. Для вступу на місця навчання за кошти державного бюджету на спеціальність «Медсестринство» потрібні сертифікати з української мови (або української мови та літератури) та математики за 2018, 2019, 2020 або 2021 роки. Для вступу основі диплому ОКР «молодший спеціаліст» та ОПС «Фаховий молодший бакалавр» на місця навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб потрібні сертифікати ЗНО сертифікати з української мови (або української мови та літератури), другий предмет ЗНО на вибір вступника за 2018, 2019, 2020 або 2021 роки.  Також передбачено складання фахового вступного випробування.

Чи потрібна медична довідка при вступі до ХНМУ?

Так, потрібна медична довідка за формою 086-о. Звертаємо Вашу увагу, що також потрібна карта щеплень (форма 063/о) та результат флюорографії.