Зустріч зі спільнотою ХМАПО

18 серпня пройшла чергова зустріч зі спільнотою Харківської Академії післядипломної освіти.

Голова комісії з реорганізації, в.о. ректора ХМАПО Валерій М’ясоєдов наголосив, що сьогоднішня зустріч є спробою донести до колективу Академії бачення щодо мети об’єднання, висвітлити кроки реалізації цього процесу та відповісти на актуальні питання.

Комісія, яка працює виключно в правовому полі, визначає результатом реорганізації створення Інституту післядипломної освіти, основні підрозділи якого базуються на кафедрах ХМАПО. Співробітники кафедр беруть участь не лише в післядипломній, а й в додипломній підготовці.

В.о. ректора ХМАПО також наголосив, що конструктивна, виважена, орієнтована на результат і збереження штату оптимізація Академії буде продовжена. І в результаті об’єднання має бути створений брендовий заклад вищої освіти – сучасний, конкурентоспроможний, інноваційний, здатний працювати в екстремальних умовах.

«Є великі якісні здобутки й історія в Академії післядипломної освіти та в Харківському національному медичному університеті, проте наш спільний погляд має бути направлений не в минуле, а в майбутнє. І якщо всі співробітники і здобувачі освіти університету будуть опікуватися проблематикою ідеї створення інноваційного ЗВО, то все у нас вийде добре. І навпаки, якщо ми будемо жити минулим, то навряд чи навіть об’єднана структура зможе витримати конкуренцію на ринку як вітчизняних, так і європейських освітніх послуг», – зазначив Валерій М’ясоєдов.

Участь в інформаційному заході також взяли керівники вишу та структурних підрозділів медичного університету, які долучилися до відповідей на питання від представників Академії. Так, проректорка з науково-педагогічної роботи Ірина Лещина відповіла на питання щодо навчального процесу, директор ННІ ПО Валерій В’юн – стосовно проходження інтернатури, а юридичні аспекти у своїх відповідях розкрила начальниця юридичного відділу Олена Омельчук.