Засідання Вченої ради ІІІ медичного факультету

3 лютого відбулося засідання Вченої ради ІІІ медичного факультету. На порядку денному була розглянута низка питань.

Так, голова Вченої ради ІІІ медичного факультету професор Микола Панченко доповів про проблеми та шляхи покращання якості викладання на кафедрах факультету за підсумками результатів зимової екзаменаційної сесії та семестрового контролю на III медичному факультеті.

Членкиня комісії з науково-дослідницької роботи доцентка Ірина Терещенкова доповіла інформацію щодо міжнародного співробітництва кафедр ІІІ медичного факультету.

Голова комісії з науково-дослідної роботи професорка Тетяна Бездітко доповіла присутнім інформацію, надану кафедрами факультету про науково-технічне забезпечення кафедральних колективів при виконанні НДР. Також вона представила плани та перспективи розвитку на наступний рік.

Членкиня комісії з навчально-методичної роботи професор Ольга Ольховська доповіла інформацію щодо роботи кафедр факультету стосовно підвищення педагогічної кваліфікації викладачів «Школа молодого викладача».

Питання видавницької діяльності на факультеті та забезпеченість навчально-методичною літературою, у тому числі англомовною, та плани видавництва висвітлила голова комісії з навчально-методичної роботи професорка Тетяна Чайченко.