Запрошуємо до осінньої школи медичної освіти

ННІ ЯО
11.07.2024

Запрошуємо всіх фахівців, дотичних до освіти медичних працівників (майбутніх і теперішніх), розвивати медичну освіту, взяти участь в Осінній школі медичної освіти–2024.
Осіння школа медичної освіти — це платформа для обміну досвідом і генерації нових ідей відносно змін у медичній освіті та поліпшення її якості. Це простір однодумців, де панує атмосфера співтворення та взаємоповаги.

Цей захід покликаний об’єднати медичних освітян і освітянок, управлінців-освітян, фахівців та фахівчинь, які розробляють й втілюють політики в галузі медичної освіти, представників студентства та громадськості. Запрошуємо активних і свідомих представників освітньої спільноти реєструватися на захід!

Коли?
З 9 по 12 жовтня 2024 року.
Де?
В Ужгороді (Ужгородський національний університет).
Як потрапити?
Подати заявку на участь в Осінній школі медичної освіти 2024 року можна заповнивши аплікаційну форму

Прийом заявок триває до 12 липня 2024 року включно. Інших форматів подачі заявки немає.

Більше інформації про захід — програму, формат, деталі реєстрації та відбору до участі.

Учасники, відібрані на підставі аплікаційних форм, отримують стипендію на участь в Осінній школі 2024 року від Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», який фінансує Швейцарська конфедерація. Стипендія покриває витрати на участь у події, навчальні матеріали, синхронний переклад іноземних спікерів, проживання (4 доби в готелі у двомісних номерах), харчування (сніданки в готелі, кава-брейки й обіди під час події). Зверніть, будь ласка, увагу, що стипендія не покриває витрати на проїзд до та з місця проведення події, вечері та добові.

Організовує подію Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» спільно з Ужгородським національним університетом, Міністерством охорони здоров’я України, Маастрихтським університетом (Королівство Нідерланди) та Швейцарським інститутом тропічного та громадського здоров’я.