Захід на честь Дня боротьби з ожирінням

06.12.2021

3 грудня, на честь Дня боротьби з ожирінням, команда Сектору громадського виховання та волонтерства за підтримки кафедри внутрішньої медицини № 3 та ендокринології, Наукової бібліотеки ХНМУ провела захід для роз’яснення важливості профілактики однієї з найпоширеніших хвороб ХХІ століття.

Захід відкрила завідувачка кафедри внутрішньої медицини № 3 та ендокринології Лариса Журавльова зі вступною лекцією для студентів з теми небезпеки ожиріння у сучасному світі.

Для учасників було підготовлено 5 локацій у головному та “Б” корпусі, де вони змогли отримати необхідні теоретичні, а також практичні навички, а саме дізнатись про:

• види та форми ожиріння, як їх розпізнавати
  • інформацію про найчастіші супутні захворювання, їх лікування
  • розрахунок ІМТ та калорійності.

Слід зазначити, що організатори підготували для кожного учасника листівки для правильного розрахування КБЖУ з метою просвітництва здорового способу харчування.

Науково-розважальний івент було проведено з урахуванням всіх протиепідемічних заходів. Чекаємо на нові зустрічі!